Výroba a montáž

Výplně

Balkonové výplně montujeme ve vlastních halách z kvalitních materiálů, přičemž dbáme na přesnost a bezpečnost osazení do konstrukcí. Mezi nejpoužívanější materiály balkónových výplní patří:

Vrstvený hliníkový kompozit DEBOND / Dibond

jsou desky s vrstvami z hliníkových plátů a minerálním nebo polyetylenovým jádrem. Vyznačují se velmi nízkou hmotností, vysokou stabilitou, výbornou odolností vůči povětrnostním podmínkám a dokonale hladkým povrchem.

Bezpečnostní lepené sklo STADIP

je složený ze dvou a více vrstev skla a fólií. Po prasknutí skla zůstávají úlomky zachyceny a stabilizované právě ve vrstvě fólií, dokud se sklo nevymění. Je vysoce odolný a k prasknutí dochází až v případě, že těžší předmět v rychlosti narazí do plochy.

LEXAN

je neutrální a velmi často využívaný materiál, který se vyznačuje dobrými tepelněizolačními vlastnostmi a nerozbitností. Desky si zachovávají svou stabilitu a funkčnost v rozmezí teplot od -40 ° C až po + 120 ° C. Jsou lehké na údržbu, odolné proti nárazům a velmi dobře propouštějí světlo.

HPL dosky

jsou bezpečné velkoformátové desky vyznačující se vysokou životností, minimální údržbou a příjemným estetickým vzhledem.

Rázové zkoušky a certifikát bezpečnosti na všechny typy výplní

Za kvalitou a bezpečností našich balkonů si stojíme. Na každý typ balkónových výplní realizujeme tzv. rázové zkoušky, které bychom laicky přirovnali ke crash testem ve světě automobilů. Naše výplně jsou vystaveny silným nárazům, prudkému zacházení a projdou jen ty nejlepší.

Certifikát vydává Technický zkušební ústav. Výplně splňují nejen vysoký stupeň odolnosti vůči prasknutí a lámavosti, ale také vůči povětrnostním a teplotním vlivům, dešti a vlhkosti.