Výroba a montáž

Balkónové konstrukce

Základním prvkem každého závěsného balkonu je kvalitní konstrukce. Všechny konstrukce vyrábíme ve vlastních halách ze tří ústředních typů materiálů.

Hliníkové profily

podléhá dodatečným technologickým úpravám - povrchová úprava KOMAXIT formou nanášení práškových barev. Mají dlouhou životnost, jsou antikorozní a patří mezi cenově nejvýhodnější. Jsou velmi lehké, váží pouze 230 kg, přičemž původní konstrukce váží okolo 700 kg.

Nerezové profily

nevyžaduje další povrchovou úpravu. Na rozdíl od železa, nerezové balkóny nezačnou nikdy rezavět. Z toho vyplývá jejich dlouhá životnost a nenákladná, nenáročná údržba.

Kombinace nerezových
a hliníkových profilů

představuje kombinaci nerezové podesty a hliníkového zábradlí. I při tomto typu zaručujeme dlouhou životnost, odolnost vůči korozi a nenáročnou péči.

Výroba a montáž

Výroba a technologie

Po dodání přesných parametrů od externích projektantů budov se pouštíme do výroby balkónových konstrukcí. Základem dobrého výsledku je náš tým certifikovaných svářečů a zkušených strojaře.

Po výrobě konstrukcí pracujeme na osazení balkónových výplní. Pracovní postupy jsou závislé na typu a výběru materiálu na výplň. Ke každému typu přistupujeme precizne se zaměřením na přesnost a bezpečnost osazení.

Vyrobené a hotové kusy balkonů skladujeme v separátním skladu hotové výroby, abychom minimalizovali jakékoliv poškození či znehodnocení balkonů připravených k montáži.

Disponujeme vlastním vozovým parkem, čili přebíráme odpovědnost za balkóny i během přepravy.

Při výrobě používáme pouze certifikované materiály a každý výrobek je dodáván s vypracovaným statickým posudkem. Výrobní procesy od svařování přes povrchovou úpravu až po smontování konstrukcí a výplní, zajišťujeme ve vlastní výrobní hale.

Povrchovou úpravu realizujeme nejkvalitnější a nejúčinnější technologií na trhu KOMAXIT - práškovými vypalovacími barvami dle vzorníku RAL.

Vozový park

Disponujeme vlastním vozovým parkem, čili přebíráme odpovědnost za balkóny i během přepravy. Vozový park jsme nedávno obohatili o auto typu Mitsubishi FUSO 9C18 s mechanickou rukou, které je přínosem při manipulaci, nakládání a vykládání konstrukcí, výplní a doplňků. Víme se postarat o odvoz starých balkonů a dovoz nových, čímž se stáváme full servisovým partnerem v oblasti výroby, dodání a montáže balkonů.

Díky mechanické ruce a háku víme nakládat a vykládat paletové množství a různé jiné typy stavebních materiálů a stavebního odpadu.