Výroba a montáž

Závěsné balkony

Závěsné balkony tvoří tři základní prvky a to hliníková konstrukce, bezpečná výplň a kvalitní kotvení.

Kromě hliníkové konstrukce vyrábíme také i nerezové nebo kombinované konstrukce. Hliníkové konstrukce mají však bezkonkurenční vlastnosti a proto tvoří více než 90% naší produkce.

Povrchovou úpravu realizujeme sami ve vlastních halách nejkvalitnější a nejúčinnější technologií na trhu KOMAXIT - práškovými vypalovacími barvami dle vzorníku RAL.

Víme díky tomu dokonale sladit barvu konstrukce s barvami balkónových výplní nebo nové fasády na budově. Zvolit si barvu lze jako u konstrukcí, tak i při balkónových výplních a to v případě výplně Dibond.

K dispozici je široká škála barevných odstínů vzorníku RAL.

Závěsné balkony bez mezery

Myslíme nejen na bezpečnost ale také pocit a vnímání klienta. Proto již od roku 2015 montujeme kromě standardních způsobů i závěsné balkony bez mezery.

Balkon je díky speciálnímu kotvení přimontován k fasádě bez jakýchkoliv mezer a proto se v nich cítí pohodlně a bezpečně i ti, kteří mají z pobytu na běžném závěsném balkoně strach.

Montáž

Balkony nejen kompletně vyrábíme, ale i montujeme.

Montáž se většinou začíná demontáží starých balkonů a odstrojením budovy od starých konstrukcí. Následně přichází na řadu tým zkušených montážníků firmy MS KOVO plus, s.r.o. a osadí novou konstrukci, výplně a doplňky. Až tady je práce považována za ukončenou. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a setrvání v kontaktu se správcem budov.